Sıkça Sorulan Sorular

Doğumdan 2(iki) hafta önce önlem amaçlı kullanılmaya başlanabilir ama doğumdan hemen sonrada kullanılmaya başlanmasında bir sakınca yoktur. Doğum sonrası ne kadar uzun süreler kullanabilirsek,o kadar iyi sonuçlar alabiliriz.

SilverNurse’ü göğüs pedi veya göğüs pompası ile kullanabilirsiniz.

Göğüs pedi ile kullanacaksanız eğer,önce SilverNurse’ü göğüs uçlarınıza yerleştirdikten sonra üstüne göğüs pedini kullanabilirsiniz.

Süt pompası ile sağma işlemizden sonra kullanmanızda bir sakınca yoktur.

SilverNurse’ü kullanırken göğüs uçlarınız için herhangi bir krem veya ilaç kullanmanızı önermiyoruz.Krem ile birlikte kullanmak etkinliğini azaltabilir.

SilverNurse’ü çıkardıktan sonra süt kalıntı kokusunun bebeğinizi rahatsız edebileceğini düşünüyorsanız,göğüs uçlarınızı hafif bir şekilde yıkayabilir yada tahriş etmeden silebilirsiniz.

SilverNurse ile ilk tanıştığınız andan itibaren onu koşulsuz şartsız kullanabilirsiniz 🙂 SilverNurse kutusundan çıktığı andan itibaren kullanıma hazırdır.

Gümüş kendi kendini dezenfekte özelliğine sahiptir, bu sebeple sık yıkamanıza gerek yoktur 

Ürünün temizliğini ayda bir karbonatla ovduktan sonra yıkayarak yapabilirsiniz. Bu işlemden sonra bol suyla durulamanızı ve kurutarak kullanmanızı öneriyoruz.

Hiç bir koşulda dezenfektan veya deterjan kullanılmaması ve asla Bulaşık Makinasında yıkanmaması gerekmektedir.

SilverNurse‘ün her hangi bir kullanım ömrü yoktur ve etkiliği zaman ile azalmayacaktır.Başka çocuklarınızda da keyifle kullanabilirsiz.925 ayar gümüş döküm işlemi yapılabilecek olan en saf gümüştür. Hiçbir koşulda nikel içermemektedir.

Gümüş ayarları binlik sistem içerisinde tanımlanır ve en saf gümüşün değeri 1000 olarak kabul edilir. Ticari gümüş ise 999 saflıktadır. Yaygın olarak mücevher ve takı yapımında “Sterling Silver” olarak bilinen 925 ayar gümüş kullanılır. Silvernurse 925 ayar gümüşten tamamen el yapımı olarak üretilmektedir. Ürünlerimizin gramajı 6-7gr arasında değişmektedir. Gramaj farklarının nedeni ürünlerin tamamen el yapımı olmasıdır. Kesinlikle nikel içermez.

Üretimimizin her aşamasında kendimiz çalışıyoruz. %100 yerli üretim olmanın avantajı ile siz tüketicilerimize ulaşılabilir fiyatlı ürünler sunabiliyoruz.

SilverNurse olarak amacımız %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Bu sepeble memnun olmayan tüm müşterilerimize 14 gün içinde koşulsuz para iadesi sağlıyoruz.

Ürünümüzün kendisi, kutusu ve kesesi tamamen Türkiye’de üretilmektedir. Gümüşümüz, ETİ maden tesislerinde çıkartılmış ham cevherden işlenerek üretilmektedir.

Bize güvenebilmeniz için Akredite Laboratuvarı sonuçlarımızı, CE ve ISO belgelerimizi inceleyebilirsiniz.

CE belgesi nedir?

Avrupa’ ya Uygunluk anlamına gelen bu işaret Topluluk içinde satılan ürünlerin asgari güvenlik, sağlık ve çevre koruma gereklerine göre denetlendiğini/ değerlendirildiğini gösterir. 

ISO belgesi nedir?

ISO 9001 Belgesi ise ilgili kuruluşun ürün veya hizmetlerinin uluslararası kabul görmüş bir yönetim sistemine uygun olarak sevk ve idare edilen bir yönetim anlayışının sonucunda ortaya konduğu ve dolayısı ile kuruluşun ürün ve hizmet kalitesinin sürekliliğinin sağlanabileceğinin bir güvencesini belirler.

Laboratuvarı Sonuçları:

Kosgeb Laboratuarları teknik yeterliliğin güvenilir bir göstergesi olarak hem ulusal hem de uluslararası yüksek saygınlığı ifade eder.